George Braque etsning

255841

BRAQUE, George (Frankrike 1882-1963): Ur La Théogonie d'Hésiode, 1932, osignerad, etsning, ca 37x30 cm

Gulnader, veck

Rum 1

George Braque etsning
Budhistorik (23 bud)
1367425
1367056
2 800
1367056
2 600
1367006
2 400
1366424

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.