Rolf Lidberg blandteknik

255840

LIDBERG, Rolf (1930-2005): Nattfiske, monogramsignerad och daterad RL -88, blandteknik, 22x31 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Rolf Lidberg blandteknik

Budhistorik (2 bud)

1367634
1362391

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.