Marcel Pouget oljemålning

255839

POUGET, Marcel (1923-1985): Komposition, signerad och daterad -55, olja på duk, 120x60 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Marcel Pouget oljemålning

Budhistorik (24 bud)
1367623
1367619
1367619
1 600
1367564
1367580
1 400

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.