Bengt Lindströn akvarell

255838

LINDSTRÖM Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Bengt Lindström, akvarell, ca 39,5x60,5 cm
PROVENIENS: Gåva direkt från konstnären

Mindre kantreva

Konst, Måleri

Fack 12

Bengt Lindströn akvarell

Budhistorik (3 bud)

1360915
3 400
1360914
1359242

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.