Esaias Van de Velde olja på duk

255835

VAN DE VELDE, Esaias (hans efterföljare, 1800-tal), kustmotiv, olja på duk, 50x64 cm

Krackelerad

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (7 bud)
1365718
1360437
1360436
500
1358915
450
1358491

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.