Kumi Sugai

255834

SUGAI, Kumi (Japan 1919-1996): Komposition, signerad och daterad Sugai -62, 3/10, litografi, bladmått ca 57x38 cm; oramad

Gulnad, veck

Rum 1

Kumi Sugai
Budhistorik (6 bud)
1367705
1367702
1367700
1367699
850
1367389
600

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.