Lennart Gram oljemålning

255831

GRAM, Lennart (1910-1996): Fågel, signerad Gram, olja på duk, ca 38x58 cm
UTSTÄLLD: Galleri Sinklar, Sundsvall

Konst, Måleri

Rum 6

Lennart Gram oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1367576
1 400
1361495
1 300
1359182
1359236
1359182

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.