Orientmatta kelim

255830

ORIENTMATTOR, 2 st., kelim, semiantik/antik, ca 400x85 cm

Slitage, hål, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta kelim

Budhistorik (15 bud)
1372825
4 200
1372938
1372825
3 800
1372937
3 600
1372825
3 200

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.