Einar Forseth oljemålning

255828

FORSETH, Einar (1892-1982): Landskap-Öland, signerad Forseth, daterad a tergo 1943, olja på duk uppklistrad på pannå, 25x30 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Einar Forseth oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1367554
1365686
750
1367553
700
1365686
650
1367552
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.