Bengt Lindström gouache

255823

LINDSTRÖM Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Bengt Lindström, gouache, ca 12x19,5 cm
PROVENIENS: Gåva direkt från konstnären

Smärre fläckar

Konst, Måleri

Rum 17

Bengt Lindström gouache

Budhistorik (12 bud)
1367677
6 000
1367671
5 600
1367662
5 000
1367660
4 800
1367630

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.