Bengt Lindström gouache

255821

LINDSTRÖM Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Bengt Lindström, gouache, 12x19,5 cm
PROVENIENS: Gåva direkt från konstnären

Färgbortfall, veck

Konst, Måleri

Rum 17

Bengt Lindström gouache

Budhistorik (6 bud)
1367213
1367197
2 800
1360679
2 600
1360678
2 400
1359913

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.