Carl Brandt oljemålning

255818

BRANDT, Carl (1852-1930): Landskap i vinterskrud, signerad C Brandt, olja på duk, ca 58x94 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (28 bud)
1367333
5 600
1362471
5 400
1367332
5 400
1362471
5 200
1367331
5 000

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.