Bengt Lindström oljemålning

255815

LINDSTRÖM Bengt (1925-2008): Komposition, signerad och daterad Bengt Lindström -54, påskrift på spännram Gummeson 1954, olja på duk, ca 46x60 cm

Krackeleringar och smärre färgsläpp

Konst, Måleri

Rum 17

Bengt Lindström oljemålning

Budhistorik (32 bud)
1362981
33 000
1362631
32 000
1362980
32 000
1362631
31 000
1362979
30 000

Slutpris SEK:
33 000
3 323 EUR, 3 775 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.