Madeleine Pyk oljemålning

255800

PYK, Madeleine (född 1934):"Brantevik Råkulle", signerad M. Pyk-96, olja på duk, 68x64 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1368111
32 000
1363128
31 000
1363128
30 000
1368106
29 000
1363128
28 000

Slutpris SEK:
32 000
3 126 EUR, 3 658 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.