Madeleine Hansson oljemålning

255793

HANSSON, Madeleine (samtida): Trofast vän, signerad Madeleine Hansson, olja på duk, ca 130x111 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Madeleine Hansson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1367801
1 400
1367796
1 300
1367798
1 300
1367796
1367735

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.