Dan Wirén oljemålning

255792

WIRÉN, Dan (född 1951): "Budbärare", monogramsignerad DW, olja på duk, ca 190x99 cm
UTSTÄLLD: Galerie Blanche

Smärre tryckmärke

Konst, Måleri

Rum 10

Dan Wirén oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1367403
1367401
1367394
600
1363517
1363516

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.