Jan Stenvinkel

255791

STENVINKEL, Jan (1933-1989): Sjömärke, signerad Stenvikel, 36/115, färglitografi, bladmått ca 56x75 cm

Smärre veck

Fack 6

Jan Stenvinkel
Budhistorik

2014-07-13 kl 20:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.