Olle Kåks färglitografi

255790

KÅKS, Olle (1941-2004): Komposition, signerad och daterad Kåks -81, 3/4 PT, serigrafi, bladmått ca 95x63 cm

Fack 12

Olle Kåks färglitografi

Budhistorik (10 bud)
1367507
950
1367618
900
1367507
850
1367617
1367507
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.