Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

255789

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition i rött, signerad Carl Fredrik Reuterswärd, 46/90, färglitografi, bladstorlek ca 86x60 cm

Fack 6

Budhistorik (2 bud)

1367517
1367445

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.