LG Nordström färgserigrafi

255788

NORDSTRÖM, Lars Gunnar (Finland, född 1924): Konkret komposition, signerad och numrerad 28/100, färgserigrafi,ca 70x45 cm

Fack 15

LG Nordström färgserigrafi
Budhistorik (15 bud)
1367034
3 200
1366328
1366328
2 600
1366724
2 400
1366328
1 900

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.