Matbord stolar sideboard 1950/60-tal

255775

MATBORD, SIDEBOARD, STOLAR, 4 st, 1950/60-tal, fanérade i teak, stoppade sitsar med blå klädsel, ryggar i rottingar, bordets mått höjd ca 73, diameter 115, sideboardets mått höjd 82, 159x45, 3 iläggsskivor vardera bredd 45 cm medföljer

Fanérskador, fanérbortfall, ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel till sideboardet finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Budhistorik (3 bud)

1363199
1363198
900
1359076

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.