Kajsa Melanton MMF

255772

VÄGGTEXTIL, AB MMF (Märta Måås-Fjetterström),1960/70-tal, gobelängteknik, monogramsignerad KM (Kajsa Melanton) , ca 107x103 cm

Mattor/Textilier

Rum 3

Kajsa Melanton MMF

Budhistorik (29 bud)
1366802
6 800
1366800
6 600
1366801
6 600
1366800
6 400
1366799
6 200

Slutpris SEK:
6 800
664 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.