Heinrich Linzen stentryck

255769

LINZEN, Heinrich (1886-?): Gösta Berling, 16 st, stentryck, i pappmapp, signerade och numrerade 32/50, 24x33 cm

Monter 2

Heinrich Linzen stentryck

Budhistorik (1 bud)

1366907
2014-07-12 21:44:23

2014-07-12 kl 21:47
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.