Dockskåp omkring 1900

255768

DOCKSKÅP, omkring 1900, fanérat i alm, inrett med 7 rum, med bl a kök och salong MÖBLER, och tillbehör, 18/1900-tal, bl a Walterhausen-stil, olika skalor, skåpets mått höjd 168, 106x45 cm
PROVENIENS: Biby Fideikommiss, Gillberga socken, Södermanlands län

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Skåpet med sprickor och ytskador, en fot lös. Möbler med t

Biby, Möbler, Leksaker

Visas på begäran

Dockskåp omkring 1900

Budhistorik (36 bud)
1366535
6 200
1366532
6 000
1366534
6 000
1366532
5 800
1366477
5 600

Slutpris SEK:
6 200
606 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.