Sam Uhrdin oljemålning

255759

UHRDIN, Sam (1886-1964): Flicka vid eldstad, signerad och daterad Sam Uhrdin -45, olja på duk, 90x71 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Sam Uhrdin oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1367737
6 600
1367777
6 400
1367737
6 200
1367773
6 000
1367737
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.