Oidentifierad konstnär 1900-tal

255756

MONOGRAMISTEN OBM (1900-tal): Nyårsbal, det gamla (1910) och det nya året (1911), monogramsignerad, olja på pannå, 37x30 cm

Smärre ytmärken

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (8 bud)
1360073
1367692
950
1360073
1367492
750
1360073
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.