Ferdinand Schmalzigaug

255754

SCHMALZIGAUG, Ferdinand (Tyskland 1847-1902): Landskap med får, signerad Schmalzigaug, olja på duk, 69 x 105,5 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Ferdinand Schmalzigaug

Budhistorik (9 bud)
1366922
14 000
1366386
11 000
1365596
6 200
1364623
3 400
1364014
3 200

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.