Jan Joseph Horemans II tillskriven Interiör

255753

HOREMANS II, Jan Joseph (Flandern, 1714-1790), tillskriven: Interiör med figurer, olja på ekpannå, 46,5 x 52,5 cm
Attributed to. Oil on panel.
PROVENIENS
Collection Henry ROCHEFORT (enligt inskription på ytterramen)
EXPERTIS:
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (7 bud)
1366520
20 000
1362773
5 000
1362097
1361306
1360099

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.