Gustaf Brandelius Positivspelaren

255751

BRANDELIUS, Gustaf (1833-1884): "Positivspelaren", signerad och daterad G. Brandelius Düsseldorf 1859, olja på duk, 67,5 x 58 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (6 bud)
1367736
6 600
1367718
6 400
1362573
6 000
1359494
5 000
1359410

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.