Kvinnoporträtt oljemålning

255745

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets början): Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 92x72 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Kvinnoporträtt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1366687
5 200
1366685
5 000
1366683
4 600
1366681
1366367
3 200

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.