Sekretär gustaviansk stil

255744

SEKRETÄR, 1800-tal, gustaviansk stil, fanérad i alm, beslag och fothylsor i mässing, inredning med dragknoppar i ben, höjd 114, 97x46,5 cm

Ovandelen har slagit sig, luckan går ej att stänga, fanérskador, fanérsläpp, dragknoppar saknas.

Ändringar/tillägg
Nyckel till inredning finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Sekretär gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
1366692
1 800
1360447
1 700
1366580
1 600
1360447
1358403

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.