Bordspendyl senempire

255743

BORDSPENDYL, senempire, alabaster, förgylld urtavla, fodralet med dekor i relief, höjd ca 40 cm

Pendel och nyckel saknas, nagg

Klockor/Ur

Rum 14

Bordspendyl senempire

Budhistorik (1 bud)

1358627
2014-07-02 16:07:41

2014-07-12 kl 16:15
Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.