Kandelabrar 1800-talets andra hälft

255742

KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus vardera, 1800-talets andra hälft, delvis förgyllda, höjd 64 cm

Smärre skador

Belysning, Ljusstakar

Kundcenter

Budhistorik (10 bud)
1366428
2 800
1366448
2 600
1366428
2 400
1366414
1366368
1 400

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.