Olle Kåks serigrafi

255738

KÅKS, Olle (1941-2004): Komposition, signerad och daterad Kåks -81, 28/40, serigrafi, bladmått ca 120x81 cm

Rum 3

Olle Kåks serigrafi
Budhistorik (2 bud)

1361917
1360206

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.