Sideboard engelskt

255734

SIDEBOARD, engelsk stil, 1960-tal, fanérat i mahogny, 2 lådor i sarg, skåpsluckor med bakomliggande inredning i form av hyllplan, kanneleringar, höjd ca 92, 165x55 cm

Bruksslitage, märken, fanerskador, ett lås defekt

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 11

Sideboard engelskt

Budhistorik (1 bud)

1366844
2014-07-12 20:46:48

2014-07-12 kl 20:51
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.