Fickur i silver

255729

FICKUR, silver, 1700-tal, WILTER, (John W, verksam 1760-84), London, verket graverat Wilter London 6503, ytterboett i silver, emaljtavla med romerska siffror, diameter inkl. ytterboett 62 mm, klockkedja i silver medföljer

Skadade visare, delar saknas, ej funktionstestat, boett med skador och bucklor

Klockor/Ur

Kundcenter

Fickur i silver
Budhistorik (5 bud)
1365512
1365511
950
1365510
900
1365509
850
1363584
700

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.