Skrivbord med uppsats sengustaviansk stil

255727

SKRIVBORD med uppsats, 1800-talets andra hälft, sengustaviansk stil, fanérat med mahogny, lister och beslag av mässing, höjd 111, 140x82 cm, nyckel finns

Skrivskivan med skador, slitage, handtagsknoppar saknas delvis i uppsatsen, repor

Rum 4

Budhistorik (14 bud)
1366459
2 400
1366420
1365516
1366419
1365516
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.