Tom Krestesen oljemålning

255726

KRESTESEN, Tom (född1927): Allé, signerad och daterad Tom Krestesen -90, olja på på duk, ca 83x88 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Tom Krestesen oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1366865
1 700
1366616
1 600
1363322
1361578
1 400
1361578

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.