Arbetsrock firma Svenskt Tenn

255721

ARBETSROCK, 1970/80-tal, tyg från firma Svenskt Tenn, etikettmärkt Svenskt Tenn Stockholm, längd ca 120 cm
Proveniens: Enligt uppgift använd av butiksanställd på firma Svensk Tenn

Något blekt i färgerna

Design

Rum 10

Arbetsrock firma Svenskt Tenn

Budhistorik (10 bud)
1366640
1364782
1364782
900
1366469
850
1364782
550

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.