Arne Nilsson oljemålning

255720

NILSSON, Arne (född 1925): Komposition, signerad Arne Nilsson, olja på duk, 87x114 cm

Tryckmärken

Konst, Måleri

Rum 11

Arne Nilsson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1360537
1358914
1358901
1358762

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.