Monsieur Hugo Laurell oljemålning

255711

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Monsieur Hugo Laurell, märkt a tergo Goldsworthy 20:e aug 1851, olja på duk, ca 87x63 cm

Smärre ytskador

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (29 bud)
1366193
2 800
1366192
2 600
1366190
2 400
1366189
1366188

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.