Madame Hugo Laurell oljemålning

255710

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madame Hugo Laurell (född Hitchens), märkt a tergo Goldsworthy 20:e aug 1851, olja på duk, ca 87x63 cm

Smärre ytskador

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (4 bud)

1365407
1 300
1365406
1365405
1360501

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.