Henry Gustafsson skulptur

255703

GUSTAFSSON, Henry (1943-2005): "Lön för mödan", signerad och daterad Henry G -00, skulptur, sten och metall, höjd ca 70 cm

Konst, Skulptur

Rum 7

Henry Gustafsson skulptur

Budhistorik (17 bud)
1366430
6 600
1366324
6 400
1366011
6 200
1365965
6 000
1365964
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.