Arthur Percy oljemålning

255695

PERCY, Arthur (1886-1976): "Molnet", signerad och daterad Percy 1957, olja på pannå, 45x54 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Arthur Percy oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1360146
1360089
1359512
700
1358855
650
1358391
500

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.