Matta Sinkiang

255694

SINKIANG, semiantik 1920/30-tal, Kina, ca 247x127 cm

Jämnt sliten, lagningar, färgfällningar

Mattor/Textilier

Rum 3

Matta Sinkiang

Budhistorik (5 bud)
1365802
1 600
1360536
1359992
1359991
1358749

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.