Fåtöljer 1800-talets andra hälft

255686

FÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets andra hälft, skulpterade framben, hjultrissor, ljus klädsel

Förstärkta, skador, lagningar, lösa möbelband

Rum 5

Budhistorik (11 bud)
1366010
850
1364710
1364710
700
1365564
650
1364710
600

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.