Slas tuschteckning

255678

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Stockholm, signerad och daterad Stig Claesson -80, tusch, 40x52 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 18

Slas tuschteckning

Budhistorik (10 bud)
1364900
1 900
1366556
1 900
1364900
1 800
1366555
1 700
1364900
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.