Hylla modell Pryno

255676

HYLLA, modell Prydno, Bröd. Gustafsson Möbelfabrik, Virserum, 1950/60-tal.
stomme fanerad i teak, benställning i metall, 5 hyllplan, knoppar i mässing, höjd ca 145, 86x32 cm

Smärre slitage, fläck

Rum 17

Hylla modell Pryno

Budhistorik (5 bud)
1365621
1365387
950
1363678
900
1363204
550
1362580
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.