Spegel med bord

255672

SPEGEL med BORD, 1960-tal, jakaranda, sarg med lådor, benavslut i mässing, mått spegel ca 124x68, höjd bord ca 58, 102,5x36,5 cm

Slitage

Rum 17

Spegel med bord

Budhistorik (9 bud)
1363073
1365695
950
1363073
900
1365692
850
1363073

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.