Gusten Widerbäck oljemålning

255671

WIDERBÄCK, Gusten (1879-1970): Motiv från Uppsalaslätten, signerad, olja på duk, 46x56 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 4

Gusten Widerbäck oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1359320
5 000
1364019
4 800
1359320
4 400
1359386
4 200
1359320

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.